See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.nõustun
Suurköögiseadmed
Avaleht / Tooted / Roostevaba mööbel
Avaleht / Tooted / Roostevaba mööbel
Alamkategooriavalik
Vali kategooria


Roostevaba mööbelRoostevaba mööbel


Roostevabast terasest mööblit pakume ka eritellimusena vastavalt sinu mõõtudele.
Küsi pakkumist info@horecaseadmed.ee


Roostevabast terasest töölauad, valamud ja riiulid sinu suurkööki
RST mööbel on kõrgtehnoloogilisest roostevabast terasest mööbel, mida kasutatakse suurköökide sisustamisel. Kokkade töö käib köögis üsna kiires tempos ja mööbel peab kiiret tegutsemist ning efektiivsust toetama. Terasest tööpinnad ei ima endasse vedelikke ega muid ained, mistõttu on need hõlpsalt ja kiiresti puhastatavad.

Roostevabast terasest mööbli tootevalikust leiad: Meie RST mööbel on kvaliteetne ja vastupidav. See on mõeldud sujuva tööprotsessi ja vajalike hügieenitingimuste tagamiseks ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.


Aitame sul teha õige valiku

Meie Tallinna esinduses saad konsulteerida spetsialistidega, kes oskavad sulle soovitada sobivaimat roostevabast terasest mööblit. Mida täpsemalt tead oma köögi vajadusi, seda paremini oskame sind aidata sobiva sisustuse valimisel.
Esinduses saad näha RST mööbli suurust ja lisadetaile, mis teevad köögi või tootmisruumi sisustamise lihtsamaks. Teeme ka eritellimustöid, mis vastavad just sinu köögi eripäradele.
Kui sul ei ole võimalik kohapeale tulla, saada oma ostusoov meile e-kirja teel.


Tarneaeg ja garantii

Tarneaeg on uutel toodetel 1–4 nädalat. Laos olevate toodete tarneaeg on lühem. 
Uuele RST mööblile kehtib garantii üks (1) aasta.


RST mööbli hooldamine

Esmane ja elementaarne hooldus on seadmete igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse säilitamiseks soovitame tellida meilt regulaarne ennetav hooldus, mida teostame pindadele sobivate puhastusainetega.

Hoolduse eiramine, mitteotstarbekohane kasutamine ning ülekoormus võivad mööblit kahjustada ning sellised kahjustused ei kuulu garantii alla.
Horecaseadmed.ee tootevalikus on üle 20 000 erineva suurköögiseadme