See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.nõustun
Suurköögiseadmed
Avaleht / Tooted / Ettevalmistus
Avaleht / Tooted / Ettevalmistus
Alamkategooriavalik
Vali kategooria


Ettevalmistus


Toidu ette valmistamine on protsess, kus on äärmiselt oluline läbiv hügieenistandardite jälgimine. Samuti ka toorainete töötlemise kiirus ja lõpp-produktide valmimise kvaliteet. Professionaalsete seadmetega on see toiduvalmistamise faas imelihtne!

Meie esinduspoes, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata ettevalmistusseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele ettevalmistusseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Ettevalmistusseadmeid kasutatakse toidu ette valmistamiseks. Selle jaoks on  olulised asjaolud seadmete operatiivsus ning kvaliteetsed materjalid. Samuti on  parima tulemuse ja sujuva töö tagamiseks oluline teada, mis mahus hakatakse vastavaid seadmeid kasutama.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Ettevalmistusseadmete tootevalikus on taignasegajad, mikserid, universaaljalamid, viilutajad, tükeldajad, koorijad, purustajad, vaakumpakendajad, lihatöötlusseadmed, hakklihamasinad, lihakobestajad, lihatükeldajad, lihapressid, vorstilõikurid, vorstipritsid jms.

Ettevalmistuseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Horeca Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma ettevalmistusseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 
Horecaseadmed.ee tootevalikus on üle 20 000 erineva suurköögiseadme