See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.nõustun
Suurköögiseadmed
Avaleht / Tooted / Nõudepesu
Avaleht / Tooted / Nõudepesu
Alamkategooriavalik
Vali kategooria


NõudepesuNõudepesu


Nõudepesumasinad, eelpesulauad, segistid suurköökidesse

Puhtad nõud ja söögiriistad on toitlustusteenuse puhul oluline ja elementaarne nõue. Sobiva jõudlusega nõudepesumasin kindlustab, et sul on alati olemas vajalik kogus puhtaid nõusid. Pakume kõike vajalikku, et sinu nõud ja söögiriistad oleksid alati säravpuhtad. Meie tootevalikust leiad kõik tarvismineva eelpesust kuni suurte pesuliinideni, kaasa arvatud puhastusvahendid. Lahendusi on nii väikesele kohvikule kui ka suurele sööklale.

Nõudepesuseadmed ja puhastusvahendid: Meie pakutavad seadmed ja lisatarvikud on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.


Aitame sul õige valiku teha

Meie Tallinna esinduses saad konsulteerida spetsialistidega, kes oskavad soovitada just sinu vajadustele vastavaid nõudepesuseadmeid. Mida täpsemalt tead oma pestavate nõude koguseid ja ruumide võimalusi, seda paremini oskame sind aidata sobivaima tehnika valimisel.
Kohapeal saad näha ka seadmete suurust ja lisatarvikuid, mis teevad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.


Tarneaeg ja garantii

Tarneaeg on uutel toodetel 1–4 nädalat. Laos olevate toodete tarneaeg on lühem. 
Uutele nõudepesuseadmetele kehtib garantii üks (1) aasta.


Nõudepesuseadmete hooldamine

Esmane ja elementaarne hooldus on seadmete igapäevane pesu ja puhastus. Töökindluse säilitamiseks soovitame tellida meilt oma nõudepesuseadmetele regulaarne hooldus.

Hooldusnõuete eiramine, mitteotstarbekohane kasutamine ning ülekoormus võivad seadmeid kahjustada ja põhjustada rikkeid, mis ei kuulu garantii alla
Horecaseadmed.ee tootevalikus on üle 20 000 erineva suurköögiseadme