See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.nõustun
Suurköögiseadmed
Avaleht / Tooted / Külmseadmed
Avaleht / Tooted / Külmseadmed
Alamkategooriavalik
Vali kategooria


Külmseadmed


Külmseadmetel on suurköökides kanda üsna oluline roll. Ilma jaheda keskkonnata lähevad toorained riknema ning selle tagajärjel võivad kanda endas baketriaalseid levikuid, mis omakorda põhjustavad tervisehäireid. Kvaliteetne säilitusprotsess tagab Teie toitudele kindla keskkonna ja hoiab toorained värskena.
Külmseadmetihendid kuluvad töö käigus paratamatult ning vana ja kulunud tihendi vahetamine garanteerib Teie seadmele kindlasti pikema eluea, kui muidu. Siinkohal tuleb Horeca Suurköögid OÜ appi- tuleme kohale, võtame vajalikud mõõdud ja profiilid ning valmistame Teie seadmele uhiuued efektiivsed tihendid.

Meie esinduspoes, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata külmseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele külmseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Külmseadmeid kasutatakse toiduainete säilitamiseks, külmutamiseks, presenteerimiseks, jahutamiseks ning  jää tootmiseks. Parima maitsesäilivuse nimel on elementaarne, et erinevat liiki tooraineid säilitatakse eraldi.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Külmseadmete tootevalikus on külmkapid, kiirjahutuskapid, külmkambrid, külmvitriinid, külmtöölauad,  jäämasinad, sügavkülmad ja salatiletid.

Külmseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Horeca Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma külmseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.
Horecaseadmed.ee tootevalikus on üle 20 000 erineva suurköögiseadme