See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.nõustun
Suurköögiseadmed
Avaleht / Tooted / Külmseadmed
Avaleht / Tooted / Külmseadmed
Alamkategooriavalik
Vali kategooria


KülmseadmedKülmseadmed


Külmseadmed säilitavad toorainete ja toidu kvaliteedi

Külmseadmeid kasutatakse toiduainete säilitamiseks, külmutamiseks, presenteerimiseks, jahutamiseks ja jää valmistamiseks. Parima maitse säilimiseks säilitatakse erinevat liiki tooraineid eraldi.
Külmseadmetel on suurköökides oluline roll, sest soojas lähevad toorained riknema ning hakkavad levima bakterid, mis võivad põhjustada tervisehäireid. Kvaliteetne külmseade tagab toitudele püsivalt soodsa keskkonna ja hoiab toorained värskena.
Meie tootevalikust leiad erineva suurusega seadmeid erinevat liiki toorainete säilitamiseks.

Külmseadmete tootevalikus on:
Meie pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.


Aitame sul teha õige valiku

Külmseadmete valimisel on oluline teada, milliseid toitusid valmistatakse ja milliseid tooraineid on vaja säilitada. Sõltuvalt töödeldava toidu vajadustest tuleks valida ka seadmed.
Meie Tallinna esinduses saad konsulteerida spetsialistidega, kes oskavad soovitada just sinu vajadustele sobivat lahendust.
Kohapeal saad näha ka masinate suurust ja lisatarvikuid, mis teevad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.


Tarneaeg ja garantii

Tarneaeg on uutel toodetel 1-4 nädalat. Laos olevate toodete tarneaeg on lühem. 
Uutele kuumseadmetele kehtib garantii üks (1) aasta.


Külmseadmete hooldamine

Esmane ja elementaarne hooldus on seadmete igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse säilitamiseks soovitame tellida meilt oma külmseadmetele regulaarne ennetav hooldus.
Hooldusnõuet eiramine, mitteotstarbekohane kasutamine ning ülekoormus võivad seadmeid kahjustada ja põhjustada rikkeid, mis ei kuulu garantii alla. 

NB! Külmseadmete tihendid kuluvad töö käigus paratamatult ning vana ja kulunud tihendi asendamine uuega tagab masinale pikema eluea. Tuleme kohale, võtame vajalikud mõõdud ja profiilid ning valmistame sinu seadmele uhiuued efektiivsed tihendid
Horecaseadmed.ee tootevalikus on üle 20 000 erineva suurköögiseadme