See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.nõustun
Meist
Avaleht / kontakt / Meist
Avaleht / kontakt / Meist
Alamkategooriavalik
Vali kategooria
Horeca Suurköögid OÜ on restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi ja hooldusega tegelev ettevõte. Meie valikus on ühtlasi nii uued kui ka kasutatud köögiseadmed ning poodide ja ladude inventar.

Enam kui 10-aastane töökogemus sisustusseadmete valdkonnas on kujundanud meie meeskonna oskused, kompetentsi ja teadmised, seda nii suurköökides, kauplustes kui ka ladudes. Oma teadmiste ja kogemustega suudame lahendada ka esmapilgul üpris keerukana näida võivaid soove ning väljakutseid. Meie meeskond on kiire, täpne ja mobiilne ning oma pöördumisele saate vastuse operatiivselt. Vajadusel külastame Teie ettevõtet, et leida koos parim võimalik lahendus. Oleme paindlikud ja innovatiivsed ning teeme kõik selleks, et ajaga kaasas käia. Hoiame ennast kursis maailmas ja Euroopas toimuvate tooteuuendustega ning pakume Teile võimalikult tänapäevaseid lahendusi. Meie koduleheküljelt leiate endale vajaliku informatsiooni meie poolt pakutavate toodete ja teenuste kohta. Loodame, et meie kodulehekülg annab vastuse nii mõnelegi Teie küsimusele, kuid olete alati väga teretulnud personaalset pakkumist küsima.

Meie põhitegevusalad:
Suurköögiseadmete ost, müük, hooldus, remont
Eriprojektid (tellimustööd vastavalt kliendi soovile)

Meie põhieesmärgid:
Olla hea mainega ja efektiivselt toimiv ettevõte
Pakkuda kvaliteetseid tooteid ja teenuseid
Luua pikaajalised kliendisuhted ning koostöö
Pakkuda võimalikult kliendikeskset teenust
Pakkuda kompleksteenust: ideest teostuseni


Termin HoReCa tuleneb inglise keelsetest sõnadest Hotels, Restorans, Catering ja seda kasutatakse toitlustus- ja hotellitööstuses.Teie, Horeca Suurköögid OÜ


 
Horecaseadmed.ee tootevalikus on üle 20 000 erineva suurköögiseadme