See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.nõustun
Suurköögiseadmed
Avaleht / Tooted / Kuumseadmed
Avaleht / Tooted / Kuumseadmed
Alamkategooriavalik
Vali kategooria


KuumseadmedKuumseadmed

 

Kuumseadmed suurköökidesse

Kuumseadmeid kasutatakse keetmiseks, küpsetamiseks, praadimiseks, soojendamiseks ja presenteerimiseks. Need on sinu suurköögis ühed olulisemad seadmed, sest nendest sõltub toitude õigeaegne valmimine ja soovitud küpsusaste.
Köögi planeerimisel arvesta, et kuumseadmed peavad asetsema seinast veidi eemal.

Meie kuumseadmete tootevalikus on:
Meie pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes. Ahjud ja pliidid on varustatud taimeritega, tänu millele saavad kokad muretult teha muid vajalikke töid.


Aitame sul teha õige valiku

Kuumseadmete valimisel on oluline teada, milline on menüü ja kui suured on töödeldava toidu eeldatavad kogused. Varustus tuleb valida lähtuvalt toitude keerukusest ja küpsemisprotsessidest.
Meie Tallinna esinduses saad konsulteerida spetsialistidega, kes oskavad soovitada just sinu vajadustele vastavat lahendust. Kohapeal saad näha ka masinate suurust ja lisatarvikuid, mis teevad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.


Tarneaeg ja garantii

Tarneaeg on uutel toodetel 1-4 nädalat. Laos olevate toodete tarneaeg on lühem. 

Uutele kuumseadmetele kehtib garantii üks (1) aasta.


Kuumseadmete hooldamine

Esmane ja elementaarne hooldus on seadmete igapäevane pesu ja puhastus. Töökindluse säilitamiseks soovitame tellida meilt oma kuumseadmetele regulaarne ennetav hooldus.

Hooldusnõuete eiramine, mitteotstarbekohane kasutamine ning ülekoormus võivad seadmeid kahjustada ja põhjustada rikkeid, mis ei kuulu garantii alla
Horecaseadmed.ee tootevalikus on üle 20 000 erineva suurköögiseadme